val der3 Державні службовці — Мій Деребчин - моє село

Державні службовці

Войчук Василь Іванович

  

a238     
 
 Василий Иванович ВОЙЧУК

 

(из книги  Мельниченко Н. Т. "ЕЩЕ ВЧЕРА", гл.28,

 

      …Еще пример из сельского хозяйства, несколько под другим углом. Коллективные хозяйства в теории – самый выгодный вид объединения, кооперации в сельском хозяйстве. Нет карликовых наделов, где собственники должны горбатиться вручную и круглосуточно. Большие плантации и фермы, широкое применение механизмов и передовых технологий, высокая производительность труда, высвобождение времени трудящихся для личного развития и отдыха… Все прекрасно, но, увы, – только в теории. Практически – все получается с точностью до наоборот. Не учтена подлая психология человека: колхозы немедленно обрастают паразитами, желающими хорошо жить и ничего не делать. У тружеников опускаются руки: почему я должен горбатиться «на дядю»? Начинается «принудиловка», типа «обязательного минимума трудодней». А из теории известно, что рабский труд – самый малоэффективный. Мы еще не сказали, что государство бессовестно обирало колхозы: у государства тьма своих тунеядцев, которые «хочут» кушать. 

Детальніше...

Мельниченко Микола Трохимович

                                                                                                
  Дорогі друзі!


Історія будь-якого села чи міста обов’язково пов’язана з життям та діяльністю його меш - канців, його вихованців.

Щедра деребчинська земля виростила та викохала дуже багатьох знаних людей, які відомі як на теренах нашої України, так і далеко за її межами. Тож нам, по праву, є ким пишатися!

Наші відомі земляки проявили свій талант та залишили помітний слід в політиці та науці, в мистецтві та культурі, в спорті та бізнесі.

Але ці люди потребують щоденної популяризації. Їх імена мають бути завжди на слуху, вони повинні стати прикладом для підростаючого покоління, яке, поринаючи у трансформовані псевдоцінності сучасності, забувають про своє коріння.

Сьогодні я хочу познайомити вас з одним із таких земляків,  заслуженим раціоналізатором РСФСР, інженером-механіком, полковником ВМФ, учасником випробування ядерної зброї, двічі орденоносцем і, що найголовніше, надзвичайно чудовою Людиною - Мельниченком Миколою Трохимовичем.

Детальніше...

Скришевський Остап Миколайович

 

Остап - південноросійська форма грецького імені Євстафій, що означає «Стійкий».

В імені Остап виразно відчувається впевненість у собі, самостійність і незалежність. Йому властиві почуття гумору і товариськості,   самовпевненості і самолюбства...

Детальніше...

Колосовський Леонід Михайлович

Народився 16 лютого 1929 року.

Вінницька область, Шаргородський район, с. Деребчин, українець.

Нагороди:

- Орден “Знак Пошани” за досягнення у розвитку професійно-технічної освіти УРСР та успіхи в підготовці кваліфікованих робітників для народного господарства. (Указ Президії Верховної Ради СРСР від 20 серпня 1986 року).

- Ювілейна медаль “За доблестный труд” (Президії Верховної Ради СРСР, Житомирська міськрада, 10 квітня 1970 p.)

Детальніше...