val der3 Зірка + Зірка — Мій Деребчин - моє село

alt

- Якщо зірки

запалюють,

то це комусь

потрібно?

 

- Нам всім,

бо їхня далечінь

Нам просто

необхідна...

Нещодавно у нашій школі відбувся вечір «Зірка + Зірка» . У шоу взяли участь 5 найсміливіших пар. Крім цього відбулися веселі ігри, змагання, вікторини. Фоторепортаж із цього дійства дивіться далі…

 

 

alt

 

До вашої уваги перша пара. Вона – Президент шкільного самоврядування, душа компанії, зірка 10 класу і просто гарненька дівчинка – Гуменюк Юля. Він – зірка кулінарного шоу нашої школи, людина, в яку закохана вся шкільна жіноча половина  – Кушнір Олег Іванович.

alt

 

Вона – розумна, талановита, добра, розсудлива, з прекрасним почуттям гумору – Трач Віта. Її напарниця – чудова дівчина, цьогорічна випускниця, справжня українка : щира, відверта, працьовита – Цибульська Віта.

 

alt


Він не потребує ніякої реклами, знаний в усіх кругах. Про його витівки учні складають легенди. При цьому він веселий, жвавий, відомий футболіст, улюбленець дівчат – Прокоф’єв Богдан. Вона – екс-президент школи, вольова, рішуча, наполеглива, витончена, ніжна. Про таких кажуть: «Коня на скаку остановит, в горящую избу войдёт». Це - незрівняна Рудик Тетяна.

 

alt

 

Вона – зірка природничо-географічного факультету Вінницького педуніверситету. Про неї можна сказати: комсомолка, активістка, спортсменка і просто красуня – Стегалюк Юля. Її напарниця, вже відома нам, Гуменюк Юля.

 

alt

 

Він – наш співочий соловейко, надія родини і школи, зірка 11 класу, гарний чорнобривий козак, підкорювач дівочих сердець – Фурман Ярослав. Вона – емоційна, відповідальна, музично-обдарована, вольова, любляча бабуся, яка завжди підтримує своїх талановитих внуків словом і порадою – Фурман Валентина Опанасівна.

 

alt


Шкільна «Віа-гра».

 

alt

 
В програмі шкільного шоу були різні конкурси та розваги, приємні зустрічі та несподіванки.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

Всі конкурсанти були нагороджені призами від голови сільської ради Галайка Ф.Ф.

 

                                ДЯКУЄМО!